Automatizace - Automatizace

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Mitsubishi Electric
Společnost Mitsubishi Electric nabízí jednu z nejrozsáhlejších řad řídicích systémů. Od velkých modulárních systémů pro pokročilé automatizační úlohy přes kompaktní systémy předostně určené k řízení jednoúčelových strojů až po mikrosystémy pro jednoduché regulační okruhy. Tyto systémy v sobě brilantně spojují nejnovější HW technologie spolu s náročnými požadavky zákazníků.

Siemens
Koncepce plně integrované automatizace (Totally Integrated Automation - TIA) je ve světě ojedinělá. Nabízí  zákazníkům koncepci řízení, která má jednotnou hardwarovou i softwarovou platformu pro libovolnou automatizační úlohu ve všech průmyslových odvětvích, a to jak při výrobě sériových produktů, tak i ve zpracovatelském průmyslu.  Automatizace se týká všech fází výrobního procesu – od logistiky, přes vlastní výrobu, až po řízení podniku.
TIA umožňuje průchodnou a přehlednou horizontální a vertikální integraci všech výrobních procesů. TIA je zárukou flexibility celého řešení, absolutní spolehlivosti a vysoké produktivity. Systém podstatně zkracuje také dobu projektování všech zařízení a jejich uvádění do provozu, zvyšuje efektivitu výrobních procesů a výrazně snižuje celkové náklady na údržbu zařízení po dobu jeho životnosti.
Schneider Electric
Průmyslové komponenty The NEXT generation z rodiny MachineStruxure jsou moderní variabilní prvky pro řízení celé škály strojů. Shodným jmenovatelem je nejrychlejší CPU ve své kategorii na trhu a dostatečná kapacita paměti i pro náročné aplikace. Nejmenší z rodiny, Modicon M221, je vhodný pro řízení malých, aplikačně jednoduchých strojů. Typicky takové zařízení obsahuje PLC, operátorský panel řady HMISTU a menší počet frekvenčních a servo měničů. Do střední a vyšší kategorie pak spadá Modicon M241, který standardně řídí stroje, které typicky využívají mechatroniku i frekvenční měniče, po SW stránce využívá knihoven a dědičnosti kódu. Nejvýkonnějším řídícím prvkem je pak LMC 600 z rodiny PacDrive, který dokáže v reálném čase s vysokou precizností synchronizovat až 130 os. Součástí jsou i pokročilé funkce pro řízení robotů. Běžně tyto průmyslové automaty řídí balicí stroje, kovo- a dřevoobráběcí stroje, dopravníky, jeřáby nebo jednoúčelové stroje. Setkat se s nimi lze i v pro průmysl atypických aplikacích, jako jsou stroje pro servis lyží nebo zábavní technika.
Beckhoff
Beckhoff vyvíjí a dodává otevřené automatizační systémy založené na technologii PC. Jedná se o průmyslová PC, I/O svorky a komponenty průmyslových sběrnic, pohony a automatizační software. Produkty, které mohou být použity jako samostatné komponenty nebo integrovány do většího celku jsou určena pro nejrůznější průmyslová odvětví. Filozofie Beckhoff "New Automation Technology" představuje univerzální řešení pro otevřené řízení a automatizaci používanou na celém světě v nejrůznějších aplikacích, od CNC obráběcích strojů až po inteligentní automatizaci budov.
 
1Icz - Průmyslová automatizace Písek | 2016 | info@1icz.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky